Кращого ніж Ложе, для сну бути не може
Loge logo

Купили матрац, а діти на ньому скачуть

Ви купили новий матрац, поклали його на ліжко, і тільки-но відвернулися, як діти уже скачуть на ньому. Насправді, чим частіше Ваші діти скачуть на матраці, тим меншим буде його термін служби. Проте, якщо Ви не можете проконтролювати малечу, або готові частіше міняти матраци, щоб ваші дітки насолоджувалися новим батутом-матрацом, тоді прислухайтеся до нашої поради:

регулярно перевертайте матрац за годинниковою стрілкою та на протилежний бік. Таке перевертання запобігає утворенню ями чи просідання матраца в одному місці. А якщо натиск буде створюватися з іншого боку, це допоможе відновити форму наповнювачів матраца. 

Проте, якщо все ж говорити про матрац, який краще купити, що б на ньому стрибали діти, тоді моделі з пружинами боннель будуть ідеальним рішенням. Тут усі пружини тримають навантаження, а отже ефект батуту в такому матраці буде значно кращим. 

Хоча, одна наша клієнтка переконала нас, що на матрацах з незалежними пружинами теж гарно скакати дітям. Для нашого і Вашого переконання вона надіслала Відеоролик. В якості батуту виступає матрац Мокко основу якого роблять пружини в окремих кишенях. 

Розміщення ролика, де дитина скаче на матраці Мокко, погоджене із замовником.