Кращого ніж Ложе, для сну бути не може
Loge logo

Ми зареєстрували торгову марку Ложе

Тепер Ложе це не просто магазин, а ціла торгова марка. Що б Ви розуміли, документи на реєстрацію тм Ложе були подані ще у серпні 2016 року, а лише 25 квітня 2018 року ми отримали свідоцтво на знак для товарів і послуг № 240749. В інтернеті можна знайти багато сайтів, що пропонують безкоштовну он-лайн перевірку торговельної марки на тотожність і схожість. Введіть там пошукове слово Ложе або номер заявки m201618120. Відповідь системи матиме приблизно такий вигляд:

Проверка торговой марки Ложе

Як Ви бачите, термін дії торгової марки Ложе закінчується у 2026 році, а це підтверджує наше прагнення працювати на перспективу та постійно розвиватися. Оскільки, процедура реєстрації тм потребує чималих коштів та майже двох років на виготовлення свідоцтва, то такі кроки роблять лише ті компанії, які мають на меті залишатися на ринку меблів ще багато років. І ми з гордістю хочемо віднести інтернет-магазин Ложе до їх числа.

Зверніть  увагу, що торгова марка Ложе зареєстрована на Кравчука Юрія Михайловича, а це є той самий підприємець, на якого Ви оплачуєте кошти за замовлення або завдатки для виготовлення меблів. Тобто у вас є ще один пунктик для підвищення довіри до нашого магазину та колективу, що тут працює.

Згідно індексів міжнародної класифікації товарів і послуг торгова марка Ложе отримала охоронні документи на 3 класи*:

  1. Клас 20 - Меблі та багато інших товарів, які з ними пов’зані;
  2. Клас 24 - Тканини, білизна і текстильні вироби, що з ними пов’зані;
  3. Клас 35 - ….розміщування в мережі інтернет на веб-сторінках і на веб-сайтах інформації щодо асортименту товарів, в тому числі: різноманітних меблів, матраців, тканин, текстильних виробів, постільної білизни; і надаваних послуг, що дозволяє покупцям зручно оглядати, замовляти та купувати ці послуги з веб-сторінок і веб-сайтів в інтернеті.  

Отож, це той напрямок в якому ми вже працюємо декілька років, розвиваємося і надалі плануємо працювати аби наші меблі стояли не лише у Вас в будинку, але й радували Ваших рідних та близьких.

*- тут перелічено лише частину послуг та товарів, які охороняються торговою маркою Ложе.