Кращого ніж Ложе, для сну бути не може
Loge logo
Двосторонній ортопедично-анатомічний матрац Тіфані
МЛмТФН

Тіфані - це дуже якісний матрац Преміум класу з різними сторонами жорсткості і ефектом зима-літо.
Матрац має 7 зонним пружинним блоком, який підлаштовується під кожну частину вашого тіла індивідуально. Кокосова койра і інноваційний матеріал Latex Foam підсилюють і доповнюють ортопедичний ефект.
Двосторонній ортопедично анатомічний матрац з ефектом зима-літо Тіфані витримує великі навантаження.

Жорсткість моделі: жорстка / середня (4/3)

► Висота 23 см

► Єврокаркас

► Кутова система підтримки

► Рекомендована навантаження: до 170 кг на спальне місце

 


Ціна: 10039 грн

Двосторонній ортопедичний матрац Тіфані має підвищену стійкість до навантажень за рахунок семизонного блоку незалежних пружин Multi Pocket, скріплений по периметру подвійною рамою з прокатної сталі в якому кожна пружина розміщена в окремій кишені з нетканого полотна. У цьому пружинному блоці пружини розміщуються в шаховому порядку, а з боків цілісність блоку підтримується сталевою рамкою, яка, до всього, ще й додає жорсткості матраца. Міцність пружинного блоку підвищується за рахунок двох рамок зі сталі, які кладуться в підніжжі пружин. Це робиться для того, щоб краю матраца не деформувалися, навіть при тривалому терміні експлуатації. Також в матраці Тіфані є кутова система підтримки, яка дозволяє матрацу витримувати підвищені навантаження, а також продовжує термін його експлуатації.
Такий блок ідеально підходить для людей з великою різницею у вазі, адже кожна частина матраца працювати окремо, і людям, які мають чутливий сон, адже коливання однієї частини матраца не переходять на іншу.

З обох сторін від пружинного блоку кладеться термоволокно, яке є натуральним наповнювачем. Інша назва термоволокна – термопресований войлок (повсть), основними якостями якого є підвищена витривалість та додаткова жорсткість. Термовойлок кладеться на пружинний блок, для того що б захистити інші шари матраца від натиску на них пружинного блоку. 

За шаром термоволокна, з однієї сторони,  кладеться кокосове волокно (койра), яке є на 100% натуральним наповнювачем. Кокосове волокно виготовляється з стружки середньої частини шкарлупи кокосового горіха, яка скріплюється натуральним склеювачем – латексом. Кокос додає матрацу жорсткості та збільшує можливе граничне навантаження. Крім цього, кокосове волокно не гниє, не деформується під натиском, на вбирає вологу та, завдяки нещільно покладеним кокосовим волокнам, сприяє циркуляції повітря. За рахунок латексації, кокосова койра набирає нових властивостей, а саме антиалергенних та антибактеріальних. Латексоване кокосове волокно збільшує термін служіння матраца в декілька разів, тому воно вважається одним з найкращих наповнювачів в матрацах. 
 

Наступний наповнювач, який лежить з обох боків,  це штучний латекс Latex Foam з ефектом мікромасажу. Термін служби латексу сягає 20 років, тому якщо поділити його вартість на кількість років, які він служить, то ціна його є доволі прийнятною. Шар латексу наділений вологостійкістю, тому життя бактерій у ньому неможливе, що підкреслює його антибактеріальні властивості. А завдяки ефекту мікромасажу, який присутній у латексі, ви значно швидше відновите свої сили та знімете втому. 
Слідуючий шар після штучного латеска, в літній стороні матраца, це натуральний латекс з масажний ефектом, ця сторона буде мякче ніж сторона з кокосовим волокном.

З однієї сторони матрацу жакард прошивається додатковим шаром вони (шерсті), яка зберігає тепло, виділене вашим тілом під час сну. Вовна не лише зігріває, але й вбирає та віддає вологу, в наслідок чого швидко висихає.  Можливість акумулювати і віддавати тепло робить сторону матраца з шаром шерсті зимовою. Відсутність вовни з іншої сторони матраца створює ефект зима-літо. 

З протилежної сторони матрац прошитий натуральною бавовною. Бавовна сприяє циркуляції повітря та вивільненню вологи з матраца, завдяки чому й використовується з літньої сторони матраца. Бавовна не лише приємна на дотик, але й наділена анти алергенними властивостями. Для зручності споживачів компанія матролюкс дошиває бирку, де вказується, яка сторона прошита шерстю, а яка бавовною. 

Обшитий цей матрац тканиною стрейч-жакард глибокої прошивки, при виробництві якої використовуються нитки високої щільності плетіння. Стрейч-жакард наділений високою еластичністю з відмінною циркуляцією повітря. Властивість стрейчу тягнутися, а потім відновлювати свою форму, робить цей матеріал ідеальним при пошитті наматрацників.  Додатково, з одного боку, тканина прошивається 100%-ою вовною, а з іншого 100%-ою бавовною, для створення ефекту зима-літо.  При виготовленні чохлів з жакарду, тканина обробляється спеціальною речовиною, яка забезпечує антибактеріальний захист.  В свою чергу, глибока прошивка додає матрацу кращого зовнішнього вигляду, об’єму та комфортності.

Наповнювачі матраца Тіфані:
 • Чохол - стрейч-жаккард глибокої прошивки
 • Прошивка чохла - шерсть
 • Штучний латекс Latex Foam з ефектом мікромасажу
 • Кокосова койра
 • Захисний шар термоволокна
 • Семизонний блок незалежних пружин Multi Pocket, скріплений по периметру подвійною рамою з прокатної сталі
 • Захисний шар термоволокна
 • Штучний латекс Latex Foam з ефектом мікромасажу
 • Натуральний латекс (Organic Latex з масажним ефектом)
 • Прошивка чохла - бавовна
 • Чохол - стрейч-жаккард глибокої прошивки  
Висота матраца  – орієнтовно 23 см.
Гарантія: на матрац - 5 років.
Рекомендоване граничне навантаження на одне спальне місце –  170 кг.

Жорсткість:
- Зима - помірно жорстка.
- Літо - середня. 
Двосторонній ортопедично-анатомічний матрац Тіфані

Наповнювачі матраца Тіфані:
 • Чохол - стрейч-жаккард глибокої прошивки
 • Прошивка чохла - шерсть
 • Штучний латекс Latex Foam з ефектом мікромасажу
 • Кокосова койра
 • Захисний шар термоволокна
 • Семизонний блок незалежних пружин Multi Pocket, скріплений по периметру подвійною рамою з прокатної сталі
 • Захисний шар термоволокна
 • Штучний латекс Latex Foam з ефектом мікромасажу
 • Натуральний латекс (Organic Latex з масажним ефектом)
 • Прошивка чохла - бавовна
 • Чохол - стрейч-жаккард глибокої прошивки  
Висота матраца  – орієнтовно 23 см.
Гарантія: на матрац - 5 років.
Рекомендоване граничне навантаження на одне спальне місце –  170 кг.

Жорсткість:
- Зима - помірно жорстка.
- Літо - середня. 
Товар може дещо відрізнятися від зображень на сайті, через використання різних фотоапаратів та графічних програм

Магазин Ложе пропонує безкоштовну доставку меблів виробника Матролюкс до будинку чи під’їзду в усі міста України (за умови, що вартість замовлення Товару перевищує 10000 грн.).

Зверніть увагу, що меблі та інші великогабаритні вантажі приймаються лише на вантажні відділення Нової пошти, тобто без обмеження по вазі. Якщо Ви бажаєте відправку накладеним платежем, то такий Товар відправляється лише на відділення Нової пошти. Адресна доставка можлива лише за умови 100 % передоплати. 

В будь-якому випадку, Ви можете набрати до наших менеджерів, озвучити товар, який плануєте замовити, та обумовити можливість безкоштовної доставки. 
Також можлива доставка власним транспортом компанії Матролюкс за 600 грн до будинку. Але при цьому Ви повинні розуміти, що доставка Товару буде у зручний час та день для водія. Адже машина за однієї одиниці Товару їхатиме не буде. Замовлення збираються і групуються і водій відразу везе декілька замовлень у різні напрямки. Тому якщо Ви хочете заощадити на доставці то повинні трішки зачекати і підлаштуватись під час та дату, яку Вам озвучить наш менеджер чи водій.

Занос меблів Матролюкс в квартиру оплачується окремо, по тарифу 50 грн. за кожен поверх за кожену одиницю товару. Доставка до ліфта або в квартиру на першому поверсі рахується за 1 поверх і коштує 50 грн. Про необхідність доставки меблів у квартиру просимо повідомляти завчасно, адже якщо до Вас приїде сам водій, то двоспального матраца чи дивана він, навіть якщо захоче, фізично занести не зможе.

Про орієнтовний час доставки Вас попередить кур’єр перевізника Нова пошта. Немаєте змоги зустріти вантаж, або на даний момент не в місті, тоді Ви можете перенести доставку Товару у більш зручний час протягом 5 діб від дати його прибуття на склад Нової пошти.

 


Дуже просимо Вас, при отриманні товару перевіряйте його комплектність та цілісність упаковки. У разі виявлення пошкоджень, складіть акт у присутності кур'єра, по можливості, зробіть фото. Акт, це єдина можливість пред'явити скаргу на пошкодження вантажу під час його транспортування. 

 

Оплата

Оплатити замовлення можна у 3 варіанти:

 1. Завдаток на розрахунковий рахунок чи карту ПриватБанку, а решту при отриманні на вантажному відділенні Нової пошти. В такому випадку до вартості доставки додається послуга накладений платіж. Це 2 % від суми, що повертається, і близько 25 грн. за оформлення повернення. З  5000 грн., які платяться при отриманні, Ви заплатите близько 125 грн. за послугу накладений платіж.
 2. Завдаток на розрахунковий рахунок чи карту ПриватБанку, а решту перед відправленням Вашого замовлення.
 3. Повна передоплата на розрахунковий рахунок чи карту ПриватБанку.

 

Якщо ви переживаєте за перераховані кошти, то перед здійсненням платежу прочитайте другу частину розділу оплата.


Відгуки покупців

Супутні товари
Акційні пропозиції
Матрац Азур / Azure з латексом і ефектом зима-літо. Ціна. Відгуки. Безкоштовна доставка матраца в магазині Ложе 098 88 110 10
5403 грн 4505 грн
Ортопедичний матрац Макіато Софт. Матрац на незалежних пружинах. Чохол на замку. Ціна. Відгуки. Інтернет магазин Ложе, 098 881 10 10
4344 грн 3560 грн
Купити матрац зима-літо з підсиленим пружинним блоком та кокосом Азалія. Азалія відгуки та ціни. Безкоштовна доставка матраца Азалія.
6532 грн 4838 грн
Матрац Форест на пружинному блоці Smart Spring Multizone. Матрац з кокосом. Матрац з ефектом зима/літо. Безкоштовна доставка матраца по Україні в магазині Ложе, 098 88 110 10
7481 грн 4987 грн
Якісний диван Лорейн. Диван двоспальний. Розкладання єврокнига. Доставка по Україні. Магазин Ложе, 098 881 10 10
9651 грн 8651 грн
Жорсткий матрац Престиж Кокос Зима-Літо . Ортопедичний матрац з кокосом з обох боків. Ціна. Відгуки. Магазин Ложе 0988811010
6061 грн 5152 грн
Матрац Престиж Зима-Літо. Ортопедичний матрац на незалежних пружинах. Ціна. Відгуки. Магазин Ложе 0988811010
6883 грн 5713 грн
Ортопедичний матрац Мокко Софт. Чохол на замку. Ціна. Відгуки. Доставка по Україні в магазині Ложе, 098 88 110 10
5550 грн 4440 грн
Матрац Матрац Еталон 2 в 1 Pocket Spring зима-літо 3D. Ортопедичний матрац на незалежних пружинах. Ціна. Відгуки. Магазин Ложе 0988811010
6131 грн 5089 грн