Кращого ніж Ложе, для сну бути не може
Loge logo

Поспішіть купити ліжко виробника Арбор Древ

Поспішіть купити ліжко виробника Арбор Древ, адже в термін до місяця часу він планує піднімати ціну на свою продукцію. Точніше ціна підніметься не на усю продукцію, а лише на ліжка. На стільці та столи ми уже отримали новий прайс, який вступить у дію з 22 травня 2017 року.

Арбор Древ і так досить довго, точніше півтора року, тримав ціни на ліжка, коли наші інші постачальники змінювали їх, деякі навіть тричі. Цей виробник тримався, і тому кількість замовлень зростала, що потягнуло збільшення термінів виготовлення ліжок до 1,5 місяці. Отож, нас попередили про підняття ціни на ліжка, а ми у свою чергу закликаємо Вас купити ліжко виробника Арбор Древ найближчим часом. На сьогоднішній день виходить, що ціна на цю продукцію досить хороша, я б сказала більш ніж конкурентоздатна.

Проте ліжка виробника Арбор Древ славляться не лише своїми демократичними цінами, а й якістю продукції. Тут надійні кріплення, які не проходять назовні деревини, широка кольорова гама, два типи деревини, легкість у збиранні, і серйозна гарантійна підтримка на 2 роки. Не кожне підприємство, що виготовляє ліжка, може  похвалитися такими перевагами своєї продукції.

Отож, якщо Ви шукаєте якісне та надійне дерев’яне спальне ложе за помірну ціну, то раджу купити ліжко виробника Арбор Древ. Якщо для Вас головне хороша ціна, то зупиніть свій вибір на ліжках із сосни. А, якщо Вам дуже важливо щоб спальне ложе було міцним, то радимо придбати ліжко із твердішого дерева бук.

У виробника Арбор Древ можна купити наступні типи ліжок:

-         одно та двоспальні;

-         двох’ярусні, що можуть розкладатися на два односпальні;

-         з підйомним механізмом чи без;

-         із шухлядами чи без них;

-         зі вставками шкірозамінника чи повністю дерев’яні;

-         з виїзним спальним місцем;

-         на вибір з бука або сосни;

-         в кольорі горіх, вільха, яблуня локарно, темний горіх, венге магія, венге, білий.

Поспішіть купити ліжко виробника Арбор Древ за старою ціною, адже його продукція варта Вашої уваги. Нагадуємо, що Магазин Ложе оплачує доставку ліжок Арбор Древ по Україні на склади перевізника Нова Пошта.  

Поспішайте купити ліжко Арбор Древ, бо ціни будуть підніматися