Кращого ніж Ложе, для сну бути не може
Loge logo

Ложе пропонує купити ліжко-машинку Мерседес.

Донедавна в нашому магазині можна було купити ліжечко машинку у формі БМВ, Ауді, Камаро, Тесла, Поліція та герої мультфільмів. Проте, було ряд прохань на виготовлення машинок німецького бренду Мерседес. Раніше у виробника не було такої можливості, адже потрібно було розробити цікаву модель та підібрати оригінальне зображення, що потребувало великої витрати часу та коштів. Кількість запитів на ліжко Мерседес зростала і виробник прислухався. Тому відтепер, магазин Ложе пропонує купити ліжечко машинку Мерседес.

купити ліжко машинку мерседес у магазині Ложе


Так само, як й інші ліжка-машинки цього виробника, Мерседес робиться у двох розмірах:
- 164*75*55см (під матрац 155*70см);
- 196*85*59см (під матрац 180*80см).

А для того, щоб ліжечко машинку Мерседес можна було купити і дівчинці і хлопчику, виробник розробив його у чотирьох кольорах: жовтий, блакитний, білий з чорним та червоний. Нагадуємо, що за невелику плату можна підкреслити виразність машинки за рахунок матрацу спорт з полосами посередині. Зазвичай, матрац спорт купують, якщо ліжко машинку планують подарувати або залишають спальне ложе не застеленим. До речі, серед клієнтів, що купили у нас ліжко машинку, є ті, кому це допомогло відучити дитину спати разом з батьками.

Якщо ж Ви хочете вразити свою дитину, а ще більше сусідів та гостей, то радимо купити ліжко машинку Мерседес з підсвіткою боковин, фар, а також накладними колесами. Якщо ліжко плануєте приставляти до стіни одним боком, то не варто переплачувати, двох коліс буде достатньо. Для зберігання постілі можна використати нішу під ліжком, тоді слід замовити опцію підйомний механізм. Проте ми вважаємо, що хоч комод або шафа будуть значним дорожчим рішенням, але й більш практичним.

В решті решт, хочемо відмітити, що думки реалізуються, тому віримо, що діти які сьогодні сплять в ліжку машинці Мерседес, в майбутньому зможуть купити справжнє авто марки Mercedes-Benz.