Кращого ніж Ложе, для сну бути не може
Loge logo

Ложе пропонує купити новинку ліжко-машинку у формі Джипа Преміум з матрацом та подушкою. Безкоштовна доставка

Магазин Ложе працює для того, щоб створювати затишок у домі, красивий інтер'єр, а саме головне ми працюємо для того, щоб дарувати позитивні та незабутні враження для Ваших діток. Саме тому ми Вам пропонуємо новинку, надзвичайно ефектне та стильне ліжко машину Джип. Сон на такому ліжку буде незабутнім. Ваша дитина буде лягає спати вчасно і з задоволенням, адже не у кожної дитини є ліжко машина, на якій можна не тільки спати але і грати.
Така модель підійде не лише для малих діток, а й для підлітків, адже комплектується ліжко-машина матрацом у розмірі 180*80 см. Також у комплект входить м'який підголовник та подушка. 

Габаритний розмір ліжка 189 см * 83,6 см. 
Для зручності у користуванні та практичності в експлуатації, до ліжечка машини Джип Преміум пропонуємо придбати  якісний  підйомний механізм. Ніша під ліжком створить додаткове місце для зберігання постільної білизни та інших речей.
Також для додаткової зручності у користуванні до ліжка машинки Ви можете придбати простирадло у такому самому стилі як матрац ліжечка. Також можна придбати додаткову декоративну подушку, якщо бажаєте, щоб у Вас було їх дві.

Гарантія 12 місяців від дати покупки.

Ліжко машина ДЖИП БМВ
Кровать машина Джип БМВ и Рендж Ровер
Кровать машина Джип БМВ и Рендж Ровер