Кращого ніж Ложе, для сну бути не може
Loge logo

Поспішіть купити ліжко-машинку відомих автомобільних брендів

Поспішіть купити ліжко-машинку БМВ, Ауді, Мерседес, Камаро, Тесла, адже з 07 серпня 2017 року його вартість зросте. Буде дуже прикро, якщо Ви не встигнете придбати таке гарнесеньке ліжечко по старій ціні та заощадити свої кошти.

Ліжко-машинка це стильне, оригінальне, якісне та надійне ложе для Вашого малюка. Виготовляється ліжечко у двох розмірах, а саме 164*75*55см (під матрац 155*70см); 196*85*60см (під матрац 180*80см). У вартість ліжечка входить однотонний матрац різноманітних кольорів та м’який підголівник (спойлер). Щоб підкреслити виразність та неповторність ліжка, Ви можете додатково замовити підйомний механізм, матрац Спорт з полосами, підсвічування фар чи боковин, накладні колеса і пульт.

Подаруйте краплину щастя та радості своєму малюкові придбавши таке оригінальне та чарівне ліжко у формі машинки. Ліжко-машинка забезпечить комфортний і надійний сон, а також безліч позитивних емоцій. На такому ліжечку Ваш малюк буде не лише спати, а й із задоволенням гарно бавитись зі своїми улюбленими іграшками.

Враховуючи якість та комплектацію ліжка-машинки БМВ, Ауді, Мерседес, Камаро, Тесла ціна на неї помірна. Порівнюючи ці ліжка з іншими виробниками, не забутьте про вартість матраца, який більшість виробників продає окремо. Отож, якщо Ви справді хочете заощадити власні кошти, в такому випадку радимо купити ліжко-машинку до 06 серпня 2017 року за старою ціною.

Дозвольте нагадати, що Магазин Ложе частково компенсує доставку ліжок-машинок даного виробника по Україні на склади перевізника Нова Пошта.