Кращого ніж Ложе, для сну бути не може
Loge logo
Доставка товарів куплених в магазині Ложе

Переважна більшість товарів, представлених у нас на сайті, відправляються за наш рахунок із виробництва на найближче відділення перевізника Нова пошта, Ін-тайм чи Делівері  або, в окремих випадках, до дверей. Детальніше про умови доставки кожного конкретного товару можна дізнатися, перейшовши в його детальний опис.
 

Оскільки у нас на сайті представлені декілька виробників, то й варіанти доставки продукції у них різняться. Повірте, на кожен товар підібраний той перевізник, який зможе не лише дешевше, але й максимально якісно доставити Ваше замовлення.
 

Якщо раптом ви виявили, що упаковка пошкоджена при транспортуванні, відразу у присутності кур’єра складіть акт пошкодження, по можливості зробіть фото.
 

Якщо в товарі вказана безкоштовна доставка до будинку, то це означає що кур’єр доставить меблі до під’їзду. Підйом Вашого замовлення на поверх відбувається за окрему плату. Наприклад, ви хочете щоб водій доставив двоспальний матрац у квартиру, але він не зможе самотужки занести такий габаритний вантаж. Тому, про необхідність підняття меблів на поверх, просимо повідомити менеджера під час оформлення замовлення.
 

Збирання меблів здійснюється замовниками самостійно.