Кращого ніж Ложе, для сну бути не може
Loge logo
Оплата за ліжка та матраци придбані в магазині Ложе

Більшість товарів, представлених у нашому магазині, робляться під замовлення, тому завдаток на їх виконання є обов’язковою умовою покупки. Ми намагаємося брати невеликий завдаток, аби ви почували себе спокійно. В той же час, ми б не хотіли що б менеджери несли якісь фінансові втрати, якщо у вас виникли непередбачувані обставини і ви не забрали замовлення. Крім того, зважте, що усі товари відправляються від виробників, які у свою чергу вимагають від нас часткової або повної оплати вашого замовлення.

Отож, як можна розрахуватися за ваше замовлення?

1. Ви робите завдаток нам на розрахунковий рахунок або карту Приватбанку. Решту оплачуєте при отриманні вашого замовлення кур’єру служби доставки. В такому випадку Ви оплачуєте послугу накладений платіж. В залежності від перевізника ця послуга коштує до 2% від суми, що повертається, та до 45 грн за оформлення повернення.
 

 2. Ви оплачуєте завдаток, а решту коштів перед відправленням товару вам. Про готовність замовлення Вам повідомить наш менеджер. В такому випадку Ви економите на вартості послуги накладений платіж. 
 

 3. Повна передоплата на розрахунковий рахунок або на карту ПриватБанку. Зазвичай цей варіант обирають ті, хто уже купував у нас товари, якщо хтось робить подарунок або чиї рідні і знайомі нас порадили.

 4. Купити Товар в кредит, через Укрсиббанк або з оплатою частинами від Приватбанку до 3 платежів.
Детальна інформація у наших менеджерів за вказаними телефонами. 

Оплачуючи на карту ПриватБанку, зверніть увагу:

Ви платите на корпоративну карту, тому платіж слід здійснювати лише через карти приватбанку, приват24, термінали поповнень цього ж банку або його відділеннях. 

Гроші оплачені через I-box, з карток інших банків і т.д. нам не дійдуть, а будуть повернуті вам на рахунок. Якщо вам необхідно оплатити з 
карти іншого банку, попередьте про це менеджера і Вам будуть надіслані інші реквізити.                                                                                                                  
 

Ви переживаєте, чи не пропадуть ваші гроші? Ви не довіряєте інтернет-магазинам?

- усі платежі, на нашу карту чи на розрахунковий рахунок, здійснюються офіційно, а отже захищаються чинним законодавством.

 

- перед здійсненням платежу в інтернеті обов’язково перевіряйте прізвище, номер карти та телефон людини на яку оплачуєте. Якщо ця людина когось ошукала, то про ці факти уже згадується і інтернеті.

 

- ми зробили серйозний сайт, вклали кошти в його розробку, написання текстів, рекламу та заробили позитивну репутацію не для того, що б ошукати когось на пару тисяч гривень. Наш сайт коштує значно більше ніж навіть найдорожчий комплект ліжка та матраца, а отже ми дорожимо його репутацією і рейтингом.

 

профіль менеджера на Facebook тут ви можете знайти позитивні відгуки людей, які уже отримали свої замовлення і поділилися враженням про свої покупку.

 

- lozhe.ua створено: 2015-01-03, а це означає, що ці роки ми чесно працюємо зі своїми клієнтам і нікого не ошукували. В іншому випадку нас би давно закрили.  

 

- зрештою, Ви можете звернутися на центральний офіс до будь-якого із виробників ліжок або матраців, що представлені на нашому сайті, і перевірити чи справді вони співпрацюють з нашим магазином.